LOKALITA

*

LOKALITA

Citlivě rekonstruovaný bytový dům se soudobou nástavbou ne nachází v těsné blízkosti Černé hory v Krkonoších. Lokalita je velmi ceněna pro svoji dostupnost turistických center jako je Černý Důl, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou či Špindlerův Mlýn, zároveň se jedná o klidnou rezidentní lokalitu, obklopenou přírodou národního parku. Obec má skvělou dopravní dostupnost díky komunikaci první třídy z Trutnova a Vrchlabí. Nedaleko je již ve výstavbě dálnice D11 z Hradce Králové do Polska.

*

ŠIRŠÍ OKOLÍ

Bolkovské údolí s návsí a okolím poskytuje mnoho možností pro odpočinek v přírodě, místních hospůdkách, boudách a wellness. Nabízí i aktivní vyžití pro rodinnou turistiku, cykloturistiku, zimní sporty, golf či létání. Údolí vévodí vyhledávaná Stezka v korunách stromů, která je v dochozí vzdálenosti.

*

NÁVES HEŘMANOVY SEJFY

Objekt se nachází na původní návsi Heřmanových Sejfů ODKAZ ze 14. stol. Na návsi se nachází také areál Pivovaru Kluge ODKAZ, kde se realizuje projekt českého centra pro architekturu, dále se v přímém sousedství nachází kostel sv. Václava, fara, hotel Arnika a penzion Heřman ODKAZ. Projekt Bytový dům Kluge je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak jako investiční nemovitost využitelná pro krátkodobé ubytování s možností plného servisu a využitím služeb přilehlého penzionu.

VÍCE O PROJEKTU

KRKONOŠE OBJEKTIVEM PAVLA TACLÍKA